.

Nisan Ayı Faaliyetleri 2019

MAKÜ Teknokent ve MAKÜ TTO olarak alanında uzman akademisyenlerimizle birlikte yıldız silah Sanayi'ye ziyaret gerçekleştirilmiştir. Ayrıca ARGE Merkezi kurulması ile ilgili bilgilendirme toplantısı da yapıldı.

 

 

 

 

MAKÜ TTO ve Firdevs Patent kurumları işbirliğiyle 10 Nisan 2019 Çarşamba günü Burdur Gelişim Merkezi Eğitim salonunda saat 13.30'da Patent Eğitimi verilecektir.

Tüm akademik, idari personelimiz ile öğrencilerimiz davetlidir.

 

MAKÜ Teknokent Üniversitemizde bir ilk! 3 gün boyunca uygulamalı #Proje yazma eğitimi gerçekleştirilecektir. KOSGEB/BAKA/TÜBITAK Projeleri Eğitimi sonunda katılımcılara #sertifika verilecektir.16-17-18 Nisan 2019'da yapılacak etkinliğe akademik, idari personelimiz ile öğrencilerimiz davetlidir.

 

MAKÜ TEKNOKENT olarak hem #Proje hem de #Patent Eğitim Toplantılarını başlatıyoruz!

#Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek eğitimlerimize #herkesi bekleriz!

Üniversitemizin kapıları halkımıza sonuna kadar açıktır. (13 Nisan 2019)

 

MAKÜTEKNOKENT ve Firdevs patent firması tarafından 10 Nisan 2019'da üniversitemiz akademisyenlerimize fikri mülkiyet hakları konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.(16 NİSAN 2019)

  

MAKÜ’de ilk kez gerçekleştirilen ve 3 gün sürecek olan proje yazım eğitimi, IIBF Konferans Salonunda başladı. Eğitimlere, öğrencilerin yanı sıra akademisyenler ve Burdur sanayicileri ve girişimciler de katıldılar. MAKÜTEKNOKENT Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Nilgün Şengöz, BAKA Projesi kapsamında Nisan ayı boyunca sürecek eğitimlerin kapsamlı bir şekilde hazırlandığını vurguladı.
Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen eğitim programının hazırlık aşamasında Progem Topluluğu'na katkıları için ayrıca teşekkür ederiz. (16 NİSAN 2019)
 
 
 
 
 
 

TÜBİTAK 1512 BIGG Projeleri toplantımız takım olma becerisini ve ekip ruhunu geliştirmek için en uzun kule yarışması #MarshmellowChallenge ile başladı bile

 Zeliha Tolunay Yüksekokulu Konferans Salonunda TÜBİTAK BIGG Proje eğitimimiz MarshmellowChalleng ile başladı. Bakalım burada en uzun kule yarışmasını hangi grup kazanacak.(17 NİSAN 2019)


Ar-Ge Projeleri Eğitim Toplantısının 3. günü başladı(18 NİSAN 2019)

 

 

 

MAKÜ TEKNOKENT Üniversitemizde&Şehrimizde Girişimcilik  Ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında ilk ayağı olan PROJE Yazma Eğitimlerimizi an itibariyle tamamladık. 
Destek veren herkese çok teşekkürler.

24-25-26 Nisan'da PATENT eğitimlerinde görüşmek üzere... (18 NİSAN 2019)

 

MAKÜTEKNOKENT öncülüğünde #PROGEM  topluluğu ve #IEEE Burdur işbirliği ile Üniversitemizde bir ilk olacak Workshop Günleri 24-25 Nisan'da başlıyor. (19 NİSAN 2019)

 

Teknik Bilimler MYO Konferans Salonunun yani sıra Bucak Zeliha Tolunay Yüksekokulunda da eş zamanlı olarak ilerleyen #Patent Eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor.(25 NİSAN 2019)

  

 

MAKÜTEKNOKENT Bugün yine Bucaktayız. 
Doğrudan faaliyet programlarına başvuru için #Proje yazma eğitimini gerçekleştiriyoruz.(
26  NİSAN 2019)


MAKÜTEKNOKENT muazzam bir etkinliğin ardından...

Herkese çok teşekkürler

PROGEM TOPLULUĞU İEEEMAKUCS

Footer Menü